Kuruluş Öykümüz

2017 senesinden beri SİZLERLEYİZ

Alanında yetkin Uzman Terapistlerimiz, güncel eğitimlere katılarak sizler için her daim daha yeni yaklaşımlar sunabilmek adına çalışmaktadırlar.

Neden Yüksel Psikoloji?

  1. Profesyonellik ve Deneyim: Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve güçlü bir profesyonel altyapımız var. Birçok farklı terapi yöntemi ve yaklaşımı kullanarak çeşitli kişisel ve duygusal sorunlar üzerine çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.
  2. Empati ve Anlayış: Değerli danışanlarımıza ve sorunlarına yönelik en hassas noktamız empatik yaklaşımımızdır. Sizlerin duygusal ve zihinsel ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışırken, kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz ortam yaratmak temel hedeflerimizden biridir.
  3. Gizlilik ve Güvenlik: Size sağladığımız terapi sürecinde gizliliğe ve güvenliğe büyük önem veriyoruz. Konuşmalarımız aramızda kalır ve güvenli bir ortamda hissetmeniz için gereken tüm önlemleri almaktayız.
  4. Esneklik ve Kişiselleştirme: Her birey farklıdır ve bu nedenle terapi yaklaşımımızı size özel olarak kişiselleştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir terapi planı geliştiriyoruz ve sürekli olarak esneklik gösteriyoruz. Terapi sürecinde, terapi yaklaşımımız değişirse sizlere gerekçelerimizle birlikte yol haritamızı sunmaktayız.
  5. Sonuç Odaklılık: Terapi sürecinde, sizinle birlikte çalışarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Size daha iyi bir yaşam kalitesi ve duygusal refah sağlamak için çaba gösteriyoruz.
Deneyimli Uzman Psikolog Kadrosu

Yetişkinler için ayrı, çocuklar ve genç danışanlarımız için ayrı çift ve aile terapisi desteği almak isteyen danışanlarımız içinse ayrı ancak her bir uzmanımız alanında uzmanlaşmış kadromuzla hizmet verilmektedir.

Size Özel Terapi Ekolü Seçmekteyiz

Her birey biriciktir. Bu nedenle hedefimiz sizlerin getirdiği sorunları dinledikten sonra size özgü terapi hedefleri ve yol haritası çıkarmaktır.

Güvenliğiniz Güvenliğimizdir

Terapi odasında konuşulanlar siz ve uzmanlarımız arasında kalmaktadır.

Online Destek

Bulunduğumuz şehirde olmak zorunda değilsiniz. Ekibimizden destek almak istediğiniz takdirde online (Skype, whatsapp vb.) seans alabilirsiniz.

Çalışma Gün & Saatlerimiz

Pazartesi- Cuma         9.30 – 20.30

Cumartesi         9.30 – 20.30

Pazar                         İzinliyiz

Bilgi & Randevu İçin

0542 204 31 34